Pomiary działek – Białystok

Wykonujemy geodezyjne pomiary działek w Białymstoku. Mamy w tym zakresie rozbudowaną wiedzę i doświadczenie zawodowe. Wykonujemy pomiary przede wszystkim w celu podziału gruntu na części. Działanie to wymaga także ustalenia nowych granic oraz sporządzenia odpowiedniej dokumentacji. Jeśli chcą Państwo dokonać pomiaru działki w Białymstoku, służymy swoją pomocą.

Zapewniamy dostęp do profesjonalnych usług doświadczonych geodetów. Służymy Państwu kompleksowym wsparciem, dokonując pomiaru działek czy kompletując dokumentację. Wykonujemy przede wszystkim:

  • pomiary sytuacyjne, czyli poziome,
  • pomiary wysokościowe – pionowe,
  • pomiary sytuacyjno-wysokościowe.

Jeśli chcą Państwo zapytać o wycenę usługi, zapraszamy do kontaktu. Poinformujemy, jak wygląda procedura, ile trwa, jaki będzie jej koszt oraz jakie formalności należy załatwić.

Pomiar powierzchni pola

Zajmujemy się profesjonalnymi, geodezyjnymi pomiarami powierzchni pola. Korzystamy z różnych metod i fachowego sprzętu. Nasi pracownicy dokonują pomiarów pola powierzchni w sposób dokładny i precyzyjny. Mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, dzięki którym do każdego zadania podchodzą kompleksowo i profesjonalnie. Wykonujemy również pomiary objętości.

W jakim celu wykonuje się pomiary działek?

Pomiary działek mogą być wykonywane w celu określenia ich granic, a także aktualizacji danych w ewidencji gruntów i budynków. Na taki krok często decydują się też osoby, które planują sprzedać swoją nieruchomość. Pomiary są niezbędne również do przygotowania wszelkich map – przede wszystkim tych wymaganych do wzniesienia nowego budynku.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług ATgeo z Białegostoku. Zapewniamy indywidualne podejście, szybką realizację zleceń, atrakcyjną wycenę i terminowość.